Jalgpalli tn 1

Jalgpalli 1, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, toitlustus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Kitseküla asum
Jalgpalli tn 1, 11312
NimetusBüroohoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus2005
EHR kood120219262

Üldpinnad

Köetav pind9 800.00 m2
Korruseid10
Ehitisealune pind1 979.00 m2
Suletud netopind13 648.00 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone13358.0 m212201
Kohvik, baar või söökla290.0 m212132

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:118:2630
Pindala2692 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa15848501
Maa hind 20013 100 100 € 1 151.60 €/m2
Maa hind 20223 100 100 € 1 151.60 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 35 )

1. AS Kesko Senukai Estonia10026621
2. Meliva Qvalitas AS10303948
3. Osaühing Icefire10885324
4. Kühne + Nagel AS10890101
5. Osaühing UniversalExports10991799
6. Stars En Prix Osaühing11082585
7. Majorel Estonia OÜ11211390
8. Osaühing Assetmaster11575198
9. SysLight OÜ12131351
10. T8 OÜ12639049

1

2

3

4

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse