Peterburi tee 2f

Peterburi tee 2f, Lasnamäe linnaosa, Tallinn • Büroo, kaubandus, toitlustus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Lasnamäe linnaosa
Ülemiste asum
Peterburi tee 2f, 11415
NimetusÄRI- JA BÜROOHOONE
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
EHR kood120266626

Üldpinnad

Köetav pind11 394.60 m2
Korruseid2 - 8
Maaaluste korruste arv0
Üldkasutatav pind4 940.00 m2
Ehitisealune pind3 207.80 m2
Maapealse osa alune pind3 207.80 m2
Suletud netopind15 464.90 m2

Kasutusotstarbed

Kohvik, baar või söökla183.0 m212132
Büroohoone8483.1 m212201
Kaubandushoone1424.8 m212311

Energiamärgis

EnergiaklassB
Kehtib13.02.2015 - 12.02.2025
VäljastajaOÜ EMP A&I

Kinnistu andmed

Katastritunnus78403:315:0247
Pindala6437 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa4464401
Maa hind 20013 047 966 € 473.51 €/m2
Maa hind 20223 047 966 € 473.51 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 97 )

1. Greencarrier Liner Agency Estonia OÜ10012273
2. Aktsiaselts Kajax Fishexport10052883
3. BALTLINK-VALDUSE AKTSIASELTS10203365
4. Aktsiaselts Krapesk10220808
5. OSAÜHING ERU KALANDUS10231516
6. OÜ Advokaadibüroo HETA10285794
7. Aktsiaselts Tomveld10419504
8. osaühing BF Regens10514616
9. LM Keskus Osaühing10568865
10. Aktsiaselts Direct Consulting10575472

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Tagasi kaardi vaatesse
Pakkumised hoones:

Erilahenduse võimalus!

Üür
70-250 m2

1 400-4 500 €/m2

3.-4. korrus. Võimalik valida pinna suurust, asukohta ja ehituse erilahendusi.

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse