1. Mõisted

Kataloog, ärihoonete kataloog - veebirakendus www.arihooned.ee, mille omanik on Redman Kinnisvara OÜ (12738550).

Kasutaja - kataloogi (veebirakenduse) külastaja, kes kasutab kataloogi andmeid, linke ja kontaktivorme teabe edastamiseks kataloogile või kataloogis avaldatud kontaktidele.

Klient - kasutaja, kes on liitunud kataloogi tasulise paketiga ärihoone andmete haldamiseks, äripinna kuulutuse sisestamiseks ja/või reklaami avaldamiseks. Ärihoonete andmeid saab hallata klient, kes on ärihoone esindaja.

Kasutajatingimused - kataloogi kasutamise reeglid, nõuded ja tingimused, millega kasutaja peab nõustuma kataloogi kasutamisel.

Reklaam - tasu eest kataloogis avaldatud reklaamibänner.

Hoone avalikud andmed - hoone kohta saada olevad avalikud andmed Maaametis, Ehitisregistris, Kinnistusraamatus ja Äriregistris.

Hoone andmed - avalikud andmed ja kliendi poolt hoone kohta sisestatavad andmed.

Isikuandmed - kataloog töötleb kasutajate järgmisi isikuandmeid:

a) Kasutaja poolt edastatud nimi, telefoninumber, e-post, töökoht, juriidilise isiku esindusõigus.

b) Kataloogi kasutamisel kasutatav veebilehitseja (nt Opera, Chrome, Firefox vmt), kasutatav riistvara tüüp (lauaaurvuti, sülearvuti, tahvelarvuti või telefon).

Küpsised - väikese suurusega andmefailid, mis salvestatakse veebirakenduste poolt kasutaja veebilehitsejasse selleks, et tuvastada kasutamise seansi ajal või hiljem kataloogi kasutamiseks kasutatav veebilehitseja. Küpsised võivad olla ajutised või ka pikemaajalised.

Isikuandmete vastutav töötleja - Redman Kinnisvara OÜ (12738550).

  1. Isikuandmete töötlemine

Vormide kaudu päringuid tehes saadab kasutaja kontaktandmed, milleks on sageli füüsilise isiku kui juriidilise siku esindaja isikuandmed, aadressaadile ja kataloogile. Kataloog säilitab seliseid isikuandmeid mitte kauem kui 1 aasta. Aadressaadile saadetud isikuandmete vastutav töötleja on vastav aadressaat.

Hoone teatud muudatuste jälgimise funktsiooni kasutamisel salvestab kataloog kasutaja e-postiaadressi, mida säilitatakse 1 aasta.

Tasulise paketiga liitunud klientide on üldjuhul juriidilised isikud, juriidilise isiku andmeid kogutakse isiku tuvastamiseks. Sealhulgas töödeldakse juriidilise isiku esindaja isikuandmeid.

  1. Nõusoleku andmine

Kataloogi kasututajatingimustega nõustumisel  annab kasutaja õiguse isikuandmet töötlemiseks käesoleva privaatsuspoliitika raamides.

Vormide kaudu või otse e-posti saatmisel annab kasutaja nõusoleku temaga kontakteeruda äripindade pakkumistega seotud teemadel.

  1. Küpsised

Kataloogi kasutamisel annab kasutaja nõusoleku küpsiste kasutamiseks oma veebilehitsejas.

Kataloog kasutab küpsiseid kahel eesmärgil:

a) kataloogi poolt paigutatud kataloogi kasutamiseks vajalikud küpsised;

b) kolmandete rakenduste poolt paigaldatud küpsised kataloogi külastatavuse statistika koostamise eesmärgil, milleks on Google Analytics-i küpsised (https://marketingplatform.google.com/about/enterprise/).

Küpsiseid säilitatakse brauseris vastavalt eesmärgile kas kuni kataloogi kasutamise sessiooni lõpuni või kuni 6 kuud alates kataloogi kasutamise sessiooni algusest.