A. H. Tammsaare tee 47

A. H. Tammsaare tee 47, Kristiine linnaosa, Tallinn • Büroo, kaubandus, parkimismaja, teenindus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kristiine linnaosa
Tondi asum
A. H. Tammsaare tee 47, 11316
NimetusÄRIKESKUS
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus2008
EHR kood120537397

Üldpinnad

Köetav pind27 351.00 m2
Korruseid3 - 9
Ehitisealune pind7 097.00 m2
Suletud netopind27 351.00 m2

Kasutusotstarbed

Ambulatoorse arstiabi osutamise hoone1079.0 m212644
Kaubandushoone1948.0 m212311
Büroohoone23243.0 m212201
Restoran652.0 m212131
Sõidukite teeninduse hoone429.0 m212332

Energiamärgis

EnergiaklassE
Kehtib12.06.2023 - 11.06.2033
VäljastajaEnefant OÜ

Kinnistu andmed

Katastritunnus78407:703:0048
Pindala23489 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa80301
Maa hind 20015 535 826 € 235.68 €/m2
Maa hind 20225 535 826 € 235.68 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 312 )

1. Stell Eesti AS10031220
2. Tietoevry Estonia AS10137025
3. Eli Lilly (Suisse) S.A. Eesti filiaal10166612
4. Circle K Eesti Aktsiaselts10180925
5. OÜ Sapling Capital10201202
6. Osaühing Infomelton10236597
7. Aktsiaselts Nova Vita Kliinik10285009
8. Aktsiaselts Holmen Mets10310575
9. Osaühing Hea Tava10361093
10. EMI EWT IDA-LÄÄNE KOOLITUSE OSAÜHING10459900

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse