Liivalaia 14

Liivalaia tn 14, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Veerenni asum
Liivalaia tn 14, 10118
Nimetusasutusehoone (büroohoone) rekonstrueerimine ja laiendamine
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus1971
EHR kood101012124

Üldpinnad

Köetav pind4 469.60 m2
Korruseid9
Ehitisealune pind596.70 m2
Suletud netopind4 675.20 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone4675.2 m212201

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:110:0690
Pindala1061 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa1108601
Maa hind 20011 672 980 € 1 576.80 €/m2
Maa hind 20221 672 980 € 1 576.80 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 24 )

1. Võllamäe GHBC Osaühing10046492
2. AS EKE10046500
3. TABANI INVESTEERINGUTE OSAÜHING10046776
4. Osaühing Merix Consulting10575374
5. Helensville Investments Ltd. Eesti Filiaal10715792
6. Osaühing Senor Kinnisvara10755969
7. OSAÜHING PRIMAS PROJEKT10888311
8. OÜ Tornimäe Hotell11016820
9. Osaühing Fergusson Kinnisvara11142393
10. OSAÜHING Scandiamant11158000

1

2

3

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse