Parda 4

Parda tn 4, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, toitlustus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Sadama asum
Parda tn 4, 10151
Nimetusbüroohoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus2001
EHR kood101028184

Üldpinnad

Korruseid7
Ehitisealune pind588.00 m2
Suletud netopind3 356.00 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone2995.0 m212201
Kohvik, baar või söökla171.3 m212132

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:114:0250
Pindala742 ha
Sihtotstarve 1ARIMAA 100%
OmandivormEraomand
Registriosa1838201
Maa hind 20011 589 364 € 2 142.00 €/ ha
Maa hind 20221 589 364 € 2 142.00 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 105 )

1. OÜ Marlana10235141
2. OÜ Taveco Disain10541330
3. ADVOKAADIBÜROO EDITH SASSIAN & KO OSAÜHING10574104
4. Osaühing Ceylan Group10619019
5. OÜ ALFESTE10727683
6. MMI Software Osaühing10749070
7. Ene Allikalt10793237
8. OÜ MERLANA KAUBANDUS10821666
9. OÜ Kadrikese Haldus10908775
10. OÜ BaltMarketConsult10960221

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse