Tartu mnt 63

Tartu mnt 63, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, kaubandus, ladu, tervishoid, tootmine

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Torupilli asum
Tartu mnt 63, 10115
Nimetusbüroohoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusMuu tööstushoone
Esmane kasutus1952
EHR kood101036306

Üldpinnad

Korruseid1 - 5
Maaaluste korruste arv1
Ehitisealune pind4 157.00 m2
Suletud netopind16 360.40 m2

Kasutusotstarbed

Muu tööstusharu tootmishoone11998.9 m212519
Muu kaubandushoone või kauplus3290.0 m212319
Haiglavälise arstiabi osutamise hoone (perearstikeskus, polikliinik, ambulatoorium)61.5 m212644
Ambulatoorse arstiabi osutamise hoone61.5 m212644
Muu tööstushoone10905.6 m212519
Muu kaubandushoone3290.0 m212319
Klubi, rahvamaja1010.0 m212615

Energiamärgis

EnergiaklassD
Kehtib06.03.2009 - 26.02.2024

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:112:0035
Pindala7586 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa722301
Maa hind 20015 549 561 € 731.55 €/m2
Maa hind 20225 549 561 € 731.55 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 25 )

1. Osaühing Incognito Ballistic10023261
2. VARAKORRALDUSE Osaühing10198902
3. Osaühing Eesti Välisturism10220004
4. OSAÜHING DUUBEL-PRESS10230244
5. OÜ Karnaluks10407659
6. Nets Estonia AS10452335
7. Osaühing Skepter10701643
8. usaldusühing NAPALMTEC10785671
9. Imagine AD OÜ10885979
10. Usaldusühing Ballistic Angel10892301

1

2

3

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse