Akadeemia tee 33

Akadeemia tee 33, Mustamäe linnaosa, Tallinn • Büroo

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Mustamäe linnaosa
Kadaka asum
Akadeemia tee 33, 12618
Nimetusadmin.hoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
EHR kood101024586

Üldpinnad

Korruseid4
Ehitisealune pind947.00 m2
Suletud netopind4 225.60 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone4095.9 m212201

Kinnistu andmed

Katastritunnus78405:502:0710
Pindala1935 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa191201
Maa hind 2001300 467 € 155.28 €/m2
Maa hind 2022300 467 € 155.28 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 33 )

1. AS Protex Balti10081761
2. OÜ Suva10099867
3. Osaühing Mitšulis10180782
4. Saarik & KO osaühing10303960
5. Osaühing Variax10479417
6. Osaühing Poweram Elektriseadmed10818658
7. Elopak Oy Eesti filiaal10863162
8. OÜ EGO MÖÖBEL10870133
9. Osaühing ART Kütteseadmed11231174
10. Osaühing DERMOT11298706

1

2

3

4

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse