Parda 6

Parda tn 6, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Sadama asum
Parda tn 6, 10151
NimetusBüroohoone (korpus 5)
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
EHR kood101018311

Üldpinnad

Korruseid5 - 6
Maaaluste korruste arv1
Üldkasutatav pind144.10 m2
Ehitisealune pind387.20 m2
Suletud netopind1 946.10 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone1802.0 m212201

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:114:0240
Pindala539 ha
Sihtotstarve 1ARIMAA 100%
OmandivormEraomand
Registriosa3631101
Maa hind 2001996 532 € 1 848.85 €/ ha
Maa hind 2022996 532 € 1 848.85 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 66 )

1. Osaühing Ekspressmaja10168367
2. Osaühing Minigert10460263
3. Osaühing Lars Group10560817
4. HHL Rühm Osaühing10743222
5. OÜ Pitsalu-Piusa Põllud ja Metsad10817379
6. Osaühing Bluewing11119218
7. ARS BaltCompany OÜ11265316
8. LIKVERALEX GRUPP OÜ11425105
9. osaühing DOMINUS INKASSO11449068
10. Innovative Invest OÜ11491461

1

2

3

4

5

6

7

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse