Priisle tee 16

Priisle tee 16, Lasnamäe linnaosa, Tallinn • Büroo, sport, tootmine

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Lasnamäe linnaosa
Priisle asum
Priisle tee 16, 13914
NimetusÄripindadega tootmishoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus2017
EHR kood120796715

Üldpinnad

Köetav pind3 846.60 m2
Maaaluste korruste arv0
Üldkasutatav pind105.60 m2
Ehitisealune pind2 300.50 m2
Maapealse osa alune pind2 300.50 m2
Suletud netopind3 846.60 m2

Kasutusotstarbed

Muu spordihoone1023.6 m212659
Büroohoone1128.7 m212201
Muu tööstushoone1550.1 m212519

Kinnistu andmed

Katastritunnus78403:308:0040
Pindala6301 m2
Sihtotstarve 1Tootmismaa 70%
Sihtotstarve 2Ärimaa 30%
OmandivormEraomand
Registriosa26696901
Maa hind 2001386 125 € 61.28 €/m2
Maa hind 2022386 125 € 61.28 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 15 )

1. OÜ Autoviva10179827
2. Osaühing Epopõrand-R10286428
3. KB Eesti Osaühing10462983
4. Osaühing REATON11237254
5. OÜ Mprint11260879
6. OÜ Intervärv Eesti11396716
7. Autoklaasiabi OÜ11405591
8. Epox OÜ12385301
9. OÜ STTD12447025
10. OÜ Plekiässad12903486

1

2

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse