Järvevana tee 9g

Järvevana tee 9g, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Ülemistejärve asum
Järvevana tee 9g, 11314
NimetusBüroohoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
EHR kood120221615

Üldpinnad

Korruseid3 - 6
Ehitisealune pind864.00 m2
Maapealse osa alune pind864.00 m2
Suletud netopind3 644.00 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone3644.0 m212201

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:121:0060
Pindala2018 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa403901
Maa hind 2001813 960 € 403.35 €/m2
Maa hind 2022813 960 € 403.35 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 9 )

1. OSAÜHING TÄHELINNA KINNISVARA10723293
2. Sisearhitektuuribüroo ArtAku OÜ10818486
3. Osaühing Merko Investments11206791
4. Aktsiaselts MERKO EHITUS11520257
5. OÜ Merko Property12202430
6. Aktsiaselts Merko Ehitus Eesti12203636
7. Kodusadam Osaühing12763430
8. OÜ Vahi Lastehoid14747524
9. OÜ MERKO KAEVANDUSED14872152
Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse