Lelle 24

Lelle tn 24, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, elamispinnad, tervishoid

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Kitseküla asum
Lelle tn 24, 11318
Nimetuselamu-büroohoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusMuu kolme või enama korteriga elamu
Esmane kasutus1994
EHR kood120679233

Üldpinnad

Köetav pind10 284.80 m2
Korruseid2 - 16
Maaaluste korruste arv2
Üldkasutatav pind1 686.90 m2
Ehitisealune pind1 216.00 m2
Maapealse osa alune pind948.00 m2
Suletud netopind10 284.80 m2

Kasutusotstarbed

Haigla250.0 m212641
Ambulatoorse arstiabi osutamise hoone3016.9 m212644
Muu kolme või enama korteriga elamu4688.2 m211222

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:118:0122
Pindala1631 m2
Sihtotstarve 1Elamumaa 65%
Sihtotstarve 2Ärimaa 35%
OmandivormEraomand
RegistriosaKinnistu jagatud 103 korteriomandiks
Maa hind 20012 634 678 € 1 615.38 €/m2
Maa hind 20222 634 678 € 1 615.38 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 86 )

1. ITHAL Nõukoja aktsiaselts10326754
2. osaühing Destylo10495439
3. osaühing BPW Consulting10560025
4. Meliva Unimed OÜ10569340
5. Osaühing Raldon10864245
6. Osaühing HANSA GRUPP10923131
7. Osaühing Markwend11078264
8. OÜ Financial Management Group11177173
9. Osaühing Mergonet11191397
10. OÜ Korso Holdings11209447

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse