Laki 26

Laki tn 26, Mustamäe linnaosa, Tallinn • Büroo, teenindus, tervishoid, toitlustus, tootmine

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Mustamäe linnaosa
Kadaka asum
Laki tn 26, 12915
NimetusPeakorpus ( hoone nr 1 )
SeisundOlemas
Peamine kasutusMuu tööstushoone
Esmane kasutus1985
EHR kood101022799

Üldpinnad

Korruseid1 - 4
Ehitisealune pind9 362.00 m2
Suletud netopind21 651.90 m2

Kasutusotstarbed

Muu tööstushoone10379.0 m212519
Ambulatoorse arstiabi osutamise hoone34.3 m212644
Muu teenindushoone1088.9 m212339
Sõidukite teeninduse hoone316.0 m212332
Büroohoone3507.1 m212201
Kohvik, baar või söökla270.4 m212132

Kinnistu andmed

Katastritunnus78405:502:2440
Pindala21319 ha
Sihtotstarve 1TOOTMISMAA 75%
Sihtotstarve 2ARIMAA 25%
OmandivormEraomand
Registriosa4748501
Maa hind 20011 733 022 € 81.29 €/ ha
Maa hind 20221 733 022 € 81.29 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 41 )

1. osaühing Eesti Raamat10000024
2. aktsiaselts Trükimaailm10090062
3. Osaühing DRESSMAN10222026
4. OSAÜHING SINUSÕBER10223600
5. Tallinna Raamatutrükikoja Osaühing10224203
6. Aktsiaselts Keilar10265886
7. Aktsiaselts Egmont Estonia10390976
8. OÜ DM Marketing10520700
9. aktsiaselts Folger Art10526192
10. osaühing Sister10537801

1

2

3

4

5

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse