Pärnu mnt 142

Pärnu mnt 142, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, tervishoid

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Kitseküla asum
Pärnu mnt 142, 11317
Nimetusadmin.hoone (nr.11,12,13)
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus1965
EHR kood101024616

Üldpinnad

Korruseid4 - 7
Ehitisealune pind2 843.00 m2
Suletud netopind13 909.70 m2

Kasutusotstarbed

Ambulatoorse arstiabi osutamise hoone34.8 m212644
Büroohoone12854.5 m212201

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:101:7038
Pindala24381 m2
Sihtotstarve 1Tootmismaa 90%
Sihtotstarve 2Ärimaa 10%
OmandivormEraomand
Registriosa1113901
Maa hind 20015 953 453 € 244.18 €/m2
Maa hind 20225 953 453 € 244.18 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 188 )

1. OÜ Skriining10060954
2. OÜ E1310151929
3. Concepta Systems OÜ10169349
4. OÜ Alexander Consulting10190734
5. Donte Arenduse AS10220961
6. OSAÜHING POLGENT-G10259319
7. OSAÜHING KUSTUTAJA10329327
8. Osaühing Vöödiline Võrqtaja10508708
9. Osaühing DARINA CENTER10650242
10. OSAÜHING JAUS TEENUS10753338

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse