Pärnu mnt 110

Pärnu mnt 110, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Elamispinnad, kaubandus, majutus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Kitseküla asum
Pärnu mnt 110, 11313
NimetusKülaliskorteritega ärihoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusHotell, motell, külalistemaja
Esmane kasutus2006
EHR kood120263136

Üldpinnad

Köetav pind14 804.00 m2
Ehitisealune pind2 240.00 m2
Suletud netopind14 804.00 m2

Kasutusotstarbed

Kaubandushoone1841.0 m212311
Hotell, motell, külalistemaja11711.0 m212111

Energiamärgis

EnergiaklassD
Kehtib22.12.2009 - 12.06.2024

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:118:0008
Pindala3207 ha
Sihtotstarve 1ARIMAA 100%
OmandivormEraomand
RegistriosaKinnistu jagatud 321 korteriomandiks
Maa hind 20015 287 140 € 1 648.62 €/ ha
Maa hind 20225 287 140 € 1 648.62 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 55 )

1. Osaühing Puhang10138432
2. Osaühing BELLUST10222724
3. Osaühing Lauraton10431250
4. Osaühing Handeland10712204
5. Osaühing Kolmalu10715591
6. Osaühing Rabota10826304
7. Osaühing Mech-Soft10874243
8. Osaühing Progressen10890064
9. OÜ Honglü10924082
10. Õpiabi OÜ10960161

1

2

3

4

5

6

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse