Lõõtsa 6

Lõõtsa tn 6, Lasnamäe linnaosa, Tallinn • Büroo, toitlustus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Lasnamäe linnaosa
Ülemiste asum
Lõõtsa tn 6, 11415
Nimetusbüroohoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus1900
EHR kood101027921

Üldpinnad

Köetav pind10 007.20 m2
Korruseid1 - 4
Ehitisealune pind3 953.10 m2
Suletud netopind10 422.10 m2

Kasutusotstarbed

Restoran1754.0 m212131
Büroohoone8668.1 m212201

Energiamärgis

EnergiaklassF
Kehtib29.10.2022 - 28.10.2032
VäljastajaHEVAC OÜ

Kinnistu andmed

Katastritunnus78403:315:0036
Pindala7377 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa23474401
Maa hind 20012 775 867 € 376.29 €/m2
Maa hind 20222 775 867 € 376.29 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 50 )

1. AKTSIASELTS HELMES10364097
2. Osaühing Prodisain10379029
3. Nortal AS10391131
4. OÜ GENERGIO10687009
5. InfoVara osaühing10901655
6. OSAÜHING AABUS CONSULT10948881
7. Osaühing ONLINE RAAMATUPIDAMINE10954503
8. Osaühing Mainarendus11092301
9. Keelestuudio OÜ11286531
10. Changelogic OÜ11331556

1

2

3

4

5

6

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse