Väike-Karja 12

Väike-Karja tn 12, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, toitlustus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Vanalinna asum
Pärnu mnt 10, 10148
Nimetusadmin. hoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusKohvik, baar või söökla
Esmane kasutus1897
EHR kood101037630

Üldpinnad

Korruseid5
Üldkasutatav pind8 692.90 m2
Ehitisealune pind2 739.00 m2
Suletud netopind9 700.50 m2

Kasutusotstarbed

Kohvik, baar või söökla340.5 m212132
Büroohoone68.6 m212201

Energiamärgis

EnergiaklassE
Kehtib03.02.2010 - 15.07.2024

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:101:2580
Pindala2861 ha
Sihtotstarve 1ARIMAA 100%
OmandivormEraomand
Registriosa2184901
Maa hind 20014 507 819 € 1 575.61 €/ ha
Maa hind 20224 507 819 € 1 575.61 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 282 )

1. Abar Pro OÜ10076381
2. osaühing Tasav10102807
3. Osaühing Goldratt Baltic10193767
4. OÜ Lupree10303753
5. Tulundusühistu Kirjastus Monokkel10391705
6. Osaühing Estage10477527
7. Osaühing Maurentes10653571
8. FM Reklaami Osaühing10686464
9. Osaühing Sterling10858342
10. Refiner Translations OÜ10894180

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse