Ringtee 1

Ringtee tn 1, Ropka tööstusrajoon, Tartu linn • Kaubandus, tootmine

Hoone üldandmed

AadressTartu linn, Tartu maakond
Tartu linn
Ropka tööstuse linnaosa, Ropka tööstuse asum
Ringtee tn 1, 50105
NimetusTootmis-, kontori- ja kaubandushoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusMuu tööstushoone
EHR kood104019234

Üldpinnad

Korruseid3
Ehitisealune pind13 709.00 m2
Suletud netopind11 692.50 m2

Kasutusotstarbed

Muu tööstushoone9542.5 m212519
Muu haridus- või teadushoone82.7 m212639
Kaubandushoone442.6 m212311

Kinnistu andmed

Katastritunnus79511:006:0072
Pindala26352 m2
Sihtotstarve 1Tootmismaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa542503
Maa hind 2001846 426 € 32.12 €/m2
Maa hind 2022846 426 € 32.12 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 29 )

1. osaühing NRT10005435
2. osaühing ROSETT10085606
3. OÜ ITAK10240389
4. osaühing CRAVERDOON10471255
5. OÜ Epitar10533789
6. OÜ FILLEBY10735642
7. OÜ ECODON11106919
8. OÜ MENTLI11106931
9. Osaühing Vaspel11178770
10. OÜ Volt11670850

1

2

3

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse