Toompuiestee 33a

Toompuiestee 33a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn • Büroo

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Põhja-Tallinna linnaosa
Kelmiküla asum
Toompuiestee 33a, 10149
Nimetuspostitöötlemiskeskus
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus1969
EHR kood101027656

Üldpinnad

Korruseid6
Ehitisealune pind3 056.00 m2
Suletud netopind4 378.20 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone3855.1 m212201

Energiamärgis

EnergiaklassC
Kehtib06.05.2016 - 05.05.2026
VäljastajaEnergiapartner OÜ

Kinnistu andmed

Katastritunnus78408:802:0290
Pindala7429 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa3252401
Maa hind 20011 742 542 € 234.56 €/m2
Maa hind 20221 742 542 € 234.56 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 73 )

1. IBM Eesti Osaühing10193690
2. MU-Consultants Eesti Osaühing10238004
3. Kala Ruudus Osaühing10280963
4. Bluemoon Interactive osaühing10399954
5. Osaühing Aconto10656173
6. Osaühing Trebicom10716225
7. Osaühing Entacom10723254
8. Multiland OÜ10815803
9. OÜ Paistevälja-Paistu Põllud ja Metsad10817593
10. OSAÜHING BALTEK ARENDUS10879217

1

2

3

4

5

6

7

8

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse