Kopli 27

Kopli tn 27, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn • Büroo

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Põhja-Tallinna linnaosa
Karjamaa asum
Kopli tn 27, 10412
NimetusKaubandus- teenindushoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus1965
EHR kood101035503

Üldpinnad

Korruseid3
Ehitisealune pind2 470.00 m2
Suletud netopind5 830.40 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone5552.0 m212201

Kinnistu andmed

Katastritunnus78408:801:0710
Pindala5459 m2
Sihtotstarve 1Tootmismaa 75%
Sihtotstarve 2Ärimaa 25%
OmandivormEraomand
Registriosa505901
Maa hind 2001721 789 € 132.22 €/m2
Maa hind 2022721 789 € 132.22 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 76 )

1. Osaühing Kemiriin10078718
2. Aktsiaselts AMARANTEST10281543
3. OSAÜHING ROSMEITO10381517
4. OÜ Kemiriin Kinnisvara10847051
5. Osaühing CANTEX HOLDING10906109
6. Osaühing Soldi10910482
7. Osaühing Kango Tekstiil11147048
8. Osaühing KeKo Digi11223128
9. Kaide Koo Tekstiil OÜ11543927
10. DEKO AUTO OÜ12366479

1

2

3

4

5

6

7

8

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse