Rannamõisa tee 4

Rannamõisa tee 4, Haabersti linnaosa, Tallinn • Büroo

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Haabersti linnaosa
Haabersti asum
Rannamõisa tee 4, 13516
Nimetusadmin.hoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
EHR kood101030674

Üldpinnad

Korruseid6
Ehitisealune pind677.00 m2
Suletud netopind2 145.20 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone1536.2 m212201

Kinnistu andmed

Katastritunnus78406:607:0029
Pindala866 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa21094701
Maa hind 2001177 660 € 205.15 €/m2
Maa hind 2022177 660 € 205.15 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 23 )

1. Osaühing Gevatex10038765
2. OSAÜHING SETTON10067057
3. Osaühing RANAX10076107
4. OÜ Herald10095941
5. OÜ Prede10181847
6. OÜ Valser Vara10261003
7. OÜ Teede Laboratoorium10403087
8. OSAÜHING RENETEAM10555070
9. OÜ LANDEKSPRESS10919945
10. Jüri Kalju HNG Tootmine11097161

1

2

3

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse