Pärnu mnt 144

Pärnu mnt 144, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Tootmine

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Kitseküla asum
Pärnu mnt 144, 11317
Nimetusvarjend, tootmishoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusMuu tööstushoone
Esmane kasutus1984
EHR kood120573880

Üldpinnad

Korruseid7 -
Ehitisealune pind1 390.00 m2
Suletud netopind8 280.00 m2

Kasutusotstarbed

Lasketiiru hoone1080.0 m212656
Muu tööstushoone7200.0 m212519

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:101:7039
Pindala3571 m2
Sihtotstarve 1Tootmismaa 90%
Sihtotstarve 2Ärimaa 10%
OmandivormEraomand
Registriosa22564750
Maa hind 20012 237 090 € 626.46 €/m2
Maa hind 20222 237 090 € 626.46 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 24 )

1. AKTSIASELTS JALAJÄLG10188051
2. Aktsiaselts Fifaa10222434
3. Aktsiaselts Marsten Marketing10642426
4. Sportland Eesti Aktsiaselts10677712
5. Sportland International Group Aktsiaselts10993195
6. OÜ Sport Event Team11019988
7. Kaalumaja Osaühing11339003
8. OÜ Hakkei11534880
9. OÜ Futbol11815337
10. OÜ H&F11832548

1

2

3

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse