Pärnu mnt 102

Pärnu mnt 102, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, elamispinnad, tervishoid

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Kitseküla asum
Pärnu mnt 102, 11312
Nimetuskorterelamu ja büroohoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus1881
EHR kood101036305

Üldpinnad

Korruseid4
Maaaluste korruste arv-1
Üldkasutatav pind438.50 m2
Ehitisealune pind1 483.00 m2
Suletud netopind4 042.30 m2

Kasutusotstarbed

Muu kolme või enama korteriga elamu777.9 m211222
Ambulatoorse arstiabi osutamise hoone99.7 m212644
Büroohoone2726.2 m212201

Energiamärgis

EnergiaklassE
Kehtib07.08.2009 - 26.02.2024

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:118:1160
Pindala5423 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
RegistriosaKinnistu jagatud 27 korteriomandiks
Maa hind 20011 330 758 € 245.39 €/m2
Maa hind 20221 330 758 € 245.39 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 31 )

1. EIMUR Grupp OÜ10055048
2. osaühing Hardmeier10059431
3. Osaühing Saggor10094962
4. TURU-UURINGUTE AKTSIASELTS10220984
5. Haja Autokooli Osaühing10238197
6. KAIROS systems osaühing10365688
7. OÜ MARKATO MK10493311
8. OÜ Claudia Ševtšenko flamencotantsu stuudio10544617
9. OÜ PJ Projektid10615783
10. OÜ Eesti Rockfestival11099378

1

2

3

4

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse