Peterburi tee 75

Peterburi tee 75, Lasnamäe linnaosa, Tallinn • Büroo, kaubandus, teenindus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Lasnamäe linnaosa
Sõjamäe asum
Peterburi tee 75, 13816
NimetusMATKAR OÜ BÜROOHOONE LAIENDAMINE
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus1998
EHR kood120223284

Üldpinnad

Köetav pind3 856.00 m2
Korruseid2 - 6
Ehitisealune pind1 407.20 m2
Suletud netopind3 856.00 m2

Kasutusotstarbed

Muu kaubandushoone832.4 m212319
Büroohoone2875.9 m212201
Sõidukite teeninduse hoone147.7 m212332

Kinnistu andmed

Katastritunnus78403:314:3030
Pindala4054 ha
Sihtotstarve 1ARIMAA 100%
OmandivormEraomand
Registriosa34301
Maa hind 2001493 129 € 121.64 €/ ha
Maa hind 2022493 129 € 121.64 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 14 )

1. Saint-Gobain Eesti AS10080431
2. osaühing Matkar10170097
3. MATKAR KINNISVARA OÜ10223379
4. OÜ JUHANI10236560
5. Osaühing Austen Trade10304965
6. Osaühing Baltic Heating Group10840089
7. Heidelberg Materials Betoon AS10940336
8. Swedol AB (publ) Eesti filiaal11228568
9. Leca Eesti Osaühing14253420
10. Ciprese Group OÜ14307506

1

2

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse