Lõõtsa 2b

Lõõtsa tn 2b, Lasnamäe linnaosa, Tallinn • Büroo, sport, toitlustus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Lasnamäe linnaosa
Ülemiste asum
Lõõtsa tn 2b, 11415
NimetusÄri- ja büroohoone II
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus2008
EHR kood120312242

Üldpinnad

Köetav pind9 383.00 m2
Korruseid10
Ehitisealune pind1 015.00 m2
Suletud netopind9 383.00 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone8653.0 m212201
Katlamaja, boilerjaam88.0 m212745
Muu spordihoone179.0 m212659
Restoran463.0 m212131

Kinnistu andmed

Katastritunnus
Pindala ha
Sihtotstarve 1 %
Omandivorm
Registriosa
Maa hind 20010 € nan €/ ha
Maa hind 20223 514 337 € inf €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 77 )

1. osaühing Ösel Harvest10297188
2. Osaühing Vallaste ja Partnerid10494121
3. Osaühing MS Ärisüsteemid10538261
4. Osaühing Merix Holding10575049
5. Osaühing Intec Holding10699478
6. AS Erel Group10717532
7. OÜ Noralder10760315
8. Osaühing Panovision10813230
9. Amazina OÜ10827640
10. OÜ Returniq10935720

1

2

3

4

5

6

7

8

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse