Pärnu mnt 67a

Pärnu mnt 67a, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, teenindus, tervishoid

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Veerenni asum
Pärnu mnt 67a, 10134
Nimetushoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus1966
EHR kood101025795

Üldpinnad

Köetav pind8 788.50 m2
Ehitisealune pind1 662.00 m2
Suletud netopind8 788.50 m2

Kasutusotstarbed

Haigla1001.7 m212641
Ilu- ja isikuteenuste hoone67.7 m212331
Büroohoone6830.8 m212201
Ambulatoorse arstiabi osutamise hoone888.3 m212644

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:110:2170
Pindala4245 m2
Sihtotstarve 1Ärimaa 100%
OmandivormEraomand
Registriosa5644501
Maa hind 20013 066 566 € 722.39 €/m2
Maa hind 20223 066 566 € 722.39 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 74 )

1. Cross Holdings OÜ10410354
2. OÜ Pressreklaam10417155
3. Osaühing Katrin Uusmaa Hambaravi10476399
4. AKTSIASELTS VARRAK10495741
5. OÜ Advoco10699194
6. OÜ EurEst Tõlketeenused10786332
7. KOHVIK TOIMETUS osaühing10922657
8. EU Tartes Grupp OÜ11016814
9. OÜ Mangostar11036159
10. OÜ Sunsoul11246388

1

2

3

4

5

6

7

8

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse