Estonia pst 15a

Estonia pst 15a, Kesklinna linnaosa, Tallinn • bureau

Üldpinnad

Köetav pind354.40 m2
Korruseid3
Maaaluste korruste arv0
Ehitisealune pind177.00 m2
Maapealse osa alune pind177.00 m2
Suletud netopind354.40 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone354.4 m212201

Energiamärgis

EnergiaklassD
Kehtib20.05.2011 - 17.07.2024

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:106:0042
Pindala269 m2
Sihtotstarve 1ARIMAA 100%
OmandivormEraomand
Registriosa3730501
Maa hind 200146 420 € 172.57 €/m2
Maa hind 2022192 000 € 713.75 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 23 )

1. Osaühing Ergotor10506120
2. OÜ UNIRE INVEST10507929
3. OSAÜHING FORESTPROJEKT10722415
4. Ratio Konsultatsioonid OÜ10840310
5. Estonia Maja Osaühing10843225
6. OÜ PEREARST AIVAZJAN10864836
7. Osaühing Alfanto11269952
8. Osaühing Enrimar11301006
9. OÜ Halder Investeeringud11483547
10. OÜ Polar Finance11942260

1

2

3

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse