Parda 8

Parda tn 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, meelelahutus, tervishoid

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Sadama asum
Parda tn 8, 10151
NimetusÄrihoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus2001
EHR kood101018151

Üldpinnad

Korruseid5
Ehitisealune pind709.00 m2
Suletud netopind2 830.60 m2

Kasutusotstarbed

Ambulatoorse arstiabi osutamise hoone51.0 m212644
Tantsusaal, diskoteek, ööklubi406.0 m212616
Büroohoone2121.6 m212201

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:114:0110
Pindala905 ha
Sihtotstarve 1ARIMAA 100%
OmandivormEraomand
Registriosa3317201
Maa hind 20011 419 905 € 1 568.96 €/ ha
Maa hind 20221 419 905 € 1 568.96 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 225 )

1. Embassy of Finance OÜ10057047
2. JUTA KASELA HAMBARAVI OSAÜHING10139868
3. Osaühing Feste Holding10588098
4. Osaühing KEEPER10605000
5. Osaühing Werke Kaubandus10620376
6. Osaühing Feizerton10749495
7. OÜ KEYSTONE10928424
8. Mööbelehitus OÜ10933359
9. Osaühing Riksman10941672
10. EPC Finance OÜ10980583

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse