Pärnu mnt 160

Pärnu mnt 160, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, kaubandus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Kitseküla asum
Pärnu mnt 160, 11317
NimetusTootmishoone ümberehituse seadustamine
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
EHR kood101018708

Üldpinnad

Köetav pind2 480.70 m2
Korruseid3
Ehitisealune pind1 075.00 m2
Suletud netopind2 645.00 m2

Kasutusotstarbed

Büroohoone1647.5 m212201
Kaubandushoone833.2 m212311

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:118:0054
Pindala1798 m2
Sihtotstarve 1Tootmismaa 50%
Sihtotstarve 2Ärimaa 50%
OmandivormEraomand
Registriosa4099101
Maa hind 2001783 918 € 435.99 €/m2
Maa hind 2022783 918 € 435.99 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 36 )

1. Aktsiaselts WERMSTOCK10099948
2. OÜ EKAR TRÜKK10173687
3. Osaühing Aakermaa10175835
4. Aktsiaselts Teramet10282076
5. Osaühing Noires HA10420909
6. OÜ ATV10474348
7. MAVE VARAHALDUSE Osaühing10515633
8. Osaühing Tenito10707597
9. Transcom Eesti Osaühing10707835
10. JAE ELEKTER OÜ10844041

1

2

3

4

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse