Liivalaia 9

Liivalaia tn 9, Kesklinna linnaosa, Tallinn • Büroo, kaubandus

Hoone üldandmed

AadressTallinn, Harju maakond
Kesklinna linnaosa
Tatari asum
Liivalaia tn 9, 10118
NimetusÄrihoone
SeisundOlemas
Peamine kasutusBüroohoone
Esmane kasutus2023
EHR kood121354281

Üldpinnad

Köetav pind6 480.30 m2
Maaaluste korruste arv2
Üldkasutatav pind2 074.30 m2
Ehitisealune pind869.40 m2
Maapealse osa alune pind869.40 m2
Suletud netopind6 480.30 m2

Kasutusotstarbed

Kaubandushoone378.7 m212311
Büroohoone3721.2 m212201

Energiamärgis

EnergiaklassB
Kehtib25.05.2021 - 18.05.2024
VäljastajaPraos OÜ

Kinnistu andmed

Katastritunnus78401:106:0049
Pindala2192 ha
Sihtotstarve 1ARIMAA 100%
OmandivormEraomand
Registriosa236001
Maa hind 20012 944 000 € 1 343.07 €/ ha
Maa hind 20222 944 000 € 1 343.07 €/m2

Lingid

Kaldaerofoto

Hoone kuju

Registreeritud ettevõtted ( 33 )

1. osaühing T&T õigusbüroo10028778
2. AKTSIASELTS INFORTAR10139414
3. AS Eesti Gaas10178905
4. aktsiaselts H.T. VALUUTA10182858
5. Osaühing Dilencia10224440
6. Osaühing Vara HTG10235684
7. Osaühing Activus10715510
8. OÜ INF Liivalaia10858267
9. OÜ PANTOSH EHITUS10862808
10. OÜ INF Sadama 1110893520

1

2

3

4

Tagasi kaardi vaatesse

Otstarve

Asukoht või hoone nimi

Parkimine

Parkimine

Parkimise asukoht

Hoone on ühenduses

Mugavused

Ligipääsetavus

Nutilahendused

Teenused

Energiatõhusus ja keskkond

Energiamärgis

Tehnilised andmed

Ehitise materjal

Küte

Ventilatsioon

Valitseja

Objekti liik

Tehing

Pindala m2

m2
m2

Hind €/m2

€/m2
€/m2

Hind €

Korrus

Ruumi andmed

Tagasi kaardi vaatesse